+372 50 77 538 info@piirdeaiad.ee

Tiibvärav

Tiibvärav– kerge konstruktsioon ja soodne hind on teinud tiibväravast enimkasutatud väravatüübi . Tiibvärava laiuseks soovitame minimaalselt 3800mm sellise väravaava laiuse  korral mahub suurem veoauto(kolimisauto, küttepuud, prügiauto jne.) probleemideta väravast sisse sõitma.

Tiibvärav ja automaatika

Tiibvärav ja automaatika

Tiibvärav- konstruktsiooniks kasutame tavaliselt nelikanttoru 60x40x2mm, postideks vastavalt värava massile  100x100x3mm või 80x80x3mm.
Tiibväravad varustame tänapäevaste reguleeritavate väravahingedega. Reguleeritavad hinged lubavad pinnase liikumisest tulenevaid väravanihkeid reguleerida. Tiibvärava raami täiteks  kasutatakse  puitlaudist, spetsiaalset võrku, keevispaneele või metallvardaid.

Tiibvärava metallosad soovitame kindlasti esmalt  kuumtsinkida ja vajadusel katta pulbervärviga. Sellega on tagatud värava metallosade  suur korrosioonikindlus ja korrektne väljanägemine aastateks.

Tiibvärava miinusteks on:

Vajab avanemiseks palju ruumi
Talvel tuleb hoolas olla lumerookimisega
Suurema purjepinnaga tiibväravad taluvad halvasti tuulekoormust

Teie soovidest lähtuvalt paigaldame tiibvärava automaatika, ja ilma automaatikata väravad varustame tuuleriivide ja lukustusmehanismiga. Korralikut valitud ja paigaldatud tiibvärav on ilus visiitkaart kinnistule.

Kuigi tiibväravat saab avada käsitsi on seda tunduvalt mugavam teha ühe nupulevajutusega, selleks pakume Teile väravaautomaatikat Sommer, mis on näidanud üles suurt töökindlust meie põhjamaises kliimas.

Tiibväravate hinnatase on võrreldes lükandväravatega poole soodsam

Loe lisaks:

Liugväravad
Väravad
Väravaautomaatika