+372 50 77 538 info@piirdeaiad.ee

Väravaautomaatika

Külmal talveilmal või sajusel sügisõhtul on mõnus väravat avada autost väljumata – lihtsalt vajutad nuppu ja väravaautomaatika avab Sinu eest väravad.
Väravad on kahte tüüpi: tiibväravad ja liugväravad.Tiibvärav on kahele poole avanev ja liugvärav sirgjooneliselt
küljele sõitev värav. Mõlema väravatüübi avamiseks on olemas  eraldi automaatika vastavalt tiibvärava automaatika ja liugvärava automaatika

Väravaautomaatika

Väravaautomaatika

Väravaautomaatika t valides tuleks arvestada värava tüübi, kaalu ja mõõtmetega ning kasutusintensiivsusega. Küsida tasub kindlasti ka garantiitingimuste ja hooldusvälba kohta. Samuti peaks uurima, kas antud automaatika sobib meie põhjamaise heitliku kliimaga.
Pakume oma klientidele Saksamaa ühe suurima automaatika tootja  Sommer aiaväravate automaatikat. Tänu pidevale tootearendusele ja testimise on välja töötatud väravate automaatika, mis sobib just Eesti mitmekülgse ilmaga.

Miks valida Saksa väravaautomaatika?


Sommer väravaautomaatika

Sommer väravaautomaatika ajamites kasutatakse spetsiaalseid külmakindlaid määrdeid ja kondensaatoreid.See tagab automaatika tõrgeteta töötamise ka -30°C juures. Ajamite komplekteerimisel kasutatakse kõrgkvaliteetseid materjale : roostevaba terast ja alumiiniumi.

Anname väravaautomaatikale 2 aastase garantii ja lubame, et oleme Teiega ka peale garantiiaja lõppu

Väravaautomaatika saab paigaldada ka juba olemasolevale tiibväravale või liugväravale.

Loe lisaks
Tiibvärava automaatika Twist 200E
Tiibvärava automaatika Sommer Twist 350
Liugvärava automaatka Sommer Runner
Tõkkepuud

Aiad, väravad, väravaautomaatika- kõik ühest kohast