+372 50 77 538 info@piirdeaiad.ee

Aiaväravad

Aiaväravad on piirdeaia üks tähtsamaid elemente, väravaid  kasutatame igapäevaselt seega nende tõrgeteta töö on meile tähtis.

Väravaid tellima hakates tuleb esmalt otsustada kas valida nö. autoväravaks  tiibvärav või liugvärav.

Tiibvärav

 

Tiibväravad– kerge konstruktsioon ja soodne hind on teinud tiibväravast enimkasutatud aiavärava tüübi . Tiibvärava laiuseks soovitame minimaalselt 3800mm sellise väravaava laiuse  korral mahub suurem veoauto(kolimisauto, küttepuud, prügiauto jne.) probleemideta väravast sisse sõitma. Kõik tiibväravad varustame reguleeritavate väravahingedega

metallist-liugvarav

Liugväravad – taluvad paremini tuulekoormust ja väiksem otsasõit autoga ei vigasta nii kergesti automaatikat kui tiibvärava puhul. Samuti peetakse neid turvalisemaks, kuna lükandväravad on konstruktsioonilt tugevamad ning väravaautomaatika ja muud detailid on kaitstumad ilmastikutingimuste eest.

Jalgvärav ja liugvärav

 

 

Jalgväravad-on mõeldud eelkõige inimeste ja kergliiklusvahendite pääsuks territooriumile, et jalgväravat oleks mugav igapäevaselt kasutada peaks jalgvärava postide vahe olema mitte vähem kui 1 meeter.

Soovitame kõik aiaväravad  kõigepealt  kuumtsinkida ja vajadusel värvida sobilikku värvitooni. Kuumtsinkimine tagab väravatele pika korrosioonikindluse ja ilusa väljanägemise aastateks.

Aiaväravate avamiseks müüme ja paigaldame väravaautomaatikat Sommer

Loe lisaks

Tiibvärava automaatika

Liugvärava automaatika

Väravaautomaatika 

Aiad

Aiaväravad