+372 50 77 538 info@piirdeaiad.ee

Lükandväravad

Lükandväravad võidavad tänapäeval järjest rohkem populaarsust. Tänu värava sirgjoonelise liikumisele võtabsee vähe ruumi ja säästab kitsastes tingimustes nii mõnegi parklakoha.

Lükandvärav

Lükandvärav

Lükandväravadtaluvad tänu oma tugevale konstruktsioonile ja sirgjoonelisele liikumisele paremini tuulekoormust,samuti peetakseseda tüüpi väravatturvalisemaks, kuna liugväravad on konstruktsioonilt tugevamad ning automaatika ja värava juhtrullikud on kaitstud ilmastikutingimuste eest.

Lükandvärava juhtrullikute ja juhtsiini kvaliteet ja vastavus värava kaalule on põhiline eeldus mis tagab värava pika ning tõrgeteta kasutamise.

Liugvärava raami külge saab vastaval oma soovilehiljem kinnitada kas puitlaudise või spetsiaalse aiavõrgu või keevispaneeli. Lisaks saab soovi korral värava raami külge keevitada varbtäite-nelikanttoru 20 x 20 mm.

Lükandväravaid saab avada käsistsi, kuid enamikel juhtudel paigaldatakse väravale väravaautomaatika, mis muudab lükandvärava avamise mugavamaks.

Automaatika on võimalik paigaldada nii uuele liugväravale kui ka juba olemasolevale väravale.

Lükandvärava automaatika osas teeme koostööd Saksa firmaga Sommer, kes varustab meid sobiliku automaatikaga arvestades meie heitliku kliimaga

Selleks et liugvärav  ja selle automaatika töötaks tõrgedeta, on oluline hoida väravaautomaatika fotosilmad lumest ja tolmust puhtad, samuti tuleb hoida lükandvärava liikumistee puhas. Lükandväravad- soodsad lahendused- kindel kvaliteet

Loe lisaks

Lükandvärava vundamendi mõõdud
Lükandvärava-kaabeldus
Tiibväravad
Aiad
Liugvärava automaatika